Nasıl Başvurabilirim

Pazara sunulmuş, bir veya birden fazla ürün/hizmet/proje ile PSM AWARDS’a başvurulabilir. Yarışmaya katılım online www.psmawards.com’dan üzerinden “Hemen Başvur" sekmesinden yapılır.

Başvurunuza başlamadan önce PSM AWARDS başvuru kılavuzundaki kriterleri inceleyiniz, jüri değerlendirmesi bu kriterleri göre yapılmaktadır.

Başvurunuza başlamadan önce BAŞVURU KILAVUZUNU buradan inceleyiniz.


Yarışmaya 01 Ocak 2022 – 29 Ekim 2023 dönemi içerisinde hayata geçirilmiş projeler katılabilir. Katılımcılar bu dönem içinde başlatmış ve pilota çıkmış projelerle başvurabilirler. Proje sona ermediyse son başvuru dönemi tarihine kadar elde edilen sonuçların paylaşılması gerekir.


Pilota çıkmış proje ile başvuru yapılabilir; fakat uygulamaya geçmemiş, tamamen proje aşamasında olan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Aynı proje ile veya birden fazla proje ile birden çok kategoride her proje için ayrı başvuru formu doldurarak ve başvurulan kategoriye ait özellikleri içerin detaylar aktarılarak yarışmaya başvuru yapılabilir. Her proje ve kategori/ödül için ayrı başvuru ücreti yatırılmalıdır. Dileyen kuruluş başvuru esnasında çalışmalarını tanıtan ek belge/görsel ekleyebilir. Başvurular ödül takvime uygun yapılmalıdır.

 

Olası sorularınız için lütfen SSS bölümünü inceleyiniz.

Başvurularınızla ilgili her türlü iletişim için proje ekibine [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.